Membraro de Nepala Esperanto-Asocio

   	NOMO	 	TELEFONO	MANTELEFONO 	RETADRESO 			POSXTADRESO
Ajit Dhungel :		661-3457	.		ajit_dhungel@yahoo.com-		Katunje-4, Bhaktapur; C/0 Bishow Kumar Dhungel, RSS Singha Durbar, Kathmandu
Ajit Joshi:		448-7602	.		gajnanto@hotmail.com-		127 Kalimarga, Minbhawan, New Baneshwor, Kathmandu
Anup Babu Shrestha : 	441-9284
Apsana Giri :		554-2320	.		apsu81@yahoo.com-		PO Box 8975, EPC 2480, Kathmandu
Archana Joshi :	 	447-3396	.		archana_esperanto@hotmail.com- 	127 kalimarga, Minbhawan, Kathmandu

Baburam Neupane :	421-9844	.		.				Babarmahal, ward no. 11,Kathmandu
Baikuntha Man Maskey	.				tvjourno@mos.com.np		Purneshowr Marga, Tripureshowr, Kathmandu [UEA Delegito]
Bhagabati Adhikari:	.		98510-96650	Abhagbati@hotmail.com-		PO Box: 8746, Kathmandu
Bharat K Ghimire:	.		9841-273761	nespa_bharat@hotmail.com-	PO Box 8974, CPC 102 Kathmandu	[UEA Delegito; gxnerala sekretario de NEspA]
Bhishma Aryal 										[verkis poemon en Montejo 8/1]
Bhushan Aryal : 	444-2166	.		.
Bipin Lamichane	:	447-6219	.		bipin_39@yahoo.com - 		Sinamangal, Kathmandu
Bishwa Raj Gautam :	.		98032-80148	bswrajgautam@yahoo.com-		Kirtipur, Kathmandu
Bodhraj Dhakal : 	.		.		.				Pokhara

Cholnath Pokhrel :	.		.		cholnath@yahoo.com

Deepak Sing Bhujel :			9841-200191	dsbhujel@yahoo.com
Deepak Gajirel : 	435-9702
Deepak KC : 		424-9298 (o)	.		dkdai@hotmail.com
Depa Maharjan : 	.		.		depa_maharjan@hotmail.com
Dipendra Kr Piya: 	.								Babar Mahal
Dhurba Pokhrel :	427-7857, 	9841-279788	amikoamiko321@hotmail.com-	Tahachal, Kathmandu

Ganesh Neupane : 			.		.				PO Box 126, Itahari, Sunsari
Gaurab Rijal :		424-0950	.		.				Dilibazar, Kathmandu
Geeta Karki :		435-3842		.	.					Kathmandu
Geeta Kharel :		.		.		.				Ranibari Lazimpath, Kathmandu			
Geeta Shrestha : 	435-6273			.
Geeta Thapa :		.		.		.				NEspA			
Geeta (Wagle) :	.	352166				.

Hareram Bista :		443-0999		.						Gaighat, Saptari			
Himlal Parajuli: 	.		.		himal66666@yahoo.com		Pokhara

Indra Mainali : 	443-2607	.		mainaliindra@hotmail.com
Indu Thapaliya :	447-0187	9841-294200	luno1962@gmail.com, thapaliya_indu@hotmail.com-	Nepal Rastra Bank, POBox 1055, Thapathali, Kathmandu

Janak Ghimire :		.							 	PO Box 126, Itahari, Sunsari
Jit Ranabhat :		.		9841-236969	ranabhat_061@yahoo.com-		Sankhamul,  Kathmandu.		

Kamala Lama: 		.		.		lamakamala@hotmail.com		Itahari
Kamala Rai :		.		9841-354091		
Kanchan Mishra :	554-3810; 	9841-428180	puramanto@yahoo.com-		22-Chha 104 chakupath, Lalitpur	
Keshav Ram Joshi :	443-2376	.	.					Banshidhar Marga 647/8, Chandol, Kathmandu [UEA Delegito]
Keshar Bahadur Rai : 	.		.		.				PO Box 126, Itahari, Sunsari
Kiran Jyoti Shakya : 	553-1977	.		.

LP Agnihotri :		4417989;4721754	.		sosierra@wlink.com.np,subashgautam@hotmail.com-	PO Box 3565, Kathmandu, Dhapasi, Kathmandu
Lila Baniya :		4256909(o); 449-3563(h)		98510-84296	lilabaniya@hotmail.com, lbbaniya@ntb.org.np-162/15 Bhibhutimarga,Buddhanagar

Mandira Ghimire : 	477-0261	.		.
Manju Kachuli :		2063220		.		.				Maligaun-4, Kathmandu
Manoj Kumar Ghimire :	.		9841-401183	ghimiremanoj@gmail.com		Shantinagar,new baneshwor, Kathmandu
Maya Rai :		.		9841-296336	.				C/O Sharmila Ghimre, TCN Central Office, Babarmahal, Kathmandu
Mukunda Br. Chhetri :	436-2020	.		chhetrimukunda@hotmail.com	PO Box 4203, Kathmandu -
Mukunda Pathik 	:	4351564,4226713	9841-515621	mpathik@vianet.com.np; mpathik@mail.com.np -		Campus of Int language, Exhibition  Road, Kathmandu	[UEA Delegito]
Mukunda Parajuli: 	.		.		.				PO Box 126, Itahari, Sunsari

Nabin Lal Shrestha :	555-4002	98510-26361	skribu_navin@yahoo.com; navin_shrestha2001@yahoo.com -	PO Box 11753, kathmandu  [UEA Delegito]
Nabin Subedi 	:	.		9841-224721	subedinabin@hotmail.com		Dhapasi, Kathmandu
Nabin Paudel : 		446-6175			navinpaudel@hotmail.com
Nar Bahadur Bhujel :	421-9830 (h)	98510-04831	.		
Narendra Bhattarai :	443-5853	.		monrip@hotmail.com-		PO Box 10518, 164 youg marg, Bishalnagar, Kathmandu	
Narendra Manandhar : 	426-7465 (h)	9841-214340	narendramanandhar@gmail.com	Chikanmugal, Kathmandu
Navaraj Budha 	:	.			.	navaraj_9@hotmail.com,navaraj_esperanto@yahoo.com-	Lagankhel, Lalitpur		
Navaraj Sigdel : 	.		.		.				PO Box 126, Itahari, Sunsari
Navaraj Paudel: 	.		.		.				Pokhara
Nirab Kasthya :		661-0549	.		nirab742yahoo.com;nirab74@ntc.net.np, nirabk@hotmail.com,	
Nirmala Gautam :	552-9119;553-7252	.	.					GPO Box 8974 CPC102, Kathmandu

Pallabi Gautam :	552-9119	.		gmtpallavi@hotmail.com - 	59 shri Bhagbatimarga kalikasthan; PO Box 14197 Kathmandu	
Parasar Rijal :		424-0950,424-6126; 9841-259148	parasharrijal@htomail.com, rizal_bandhu@yahoo.com-	Dilibazar; Taplejung, Change-5 
Phatik Paudel :		444-1720	.		p_phatik@hotmail.com -
Philip H. Pierce :	441-6047,443-0999 . 	.	nrb@wlink.com.np-		POBox 180, Gairidhara, kathmandu
Posh Raj Subedi :	435-0896	9841378958	pos_subedi@htomail.com-		POBox 12628 Dhapasi, Kathmandu	
Pradip Kr Paudel:	448-1012	98510-07955	pradip_paudyal@yahoo.com-	Thimi, Bhaktapur; Kanchanpur VDC-3, Saptari
Pradip Manandhar				.	pradipmanandhar@yahoo.com	.
Pradisha Paudel : 	477-0261	.		.
Prajwal Tamrakar : 	553-1656 (h)	.	.	gee_tamo@hotmail.com
Prakash Bhattarai : 	477-0061	.	.	swprbatt@hotmail.com		POBox 12628, Kathmandu
Prasansha Khaanal	431743(h)	.		uniteen-prasu@hotmail.com
Pramila Thapa:		443-4608			.				PO Box 21308, Dilibazar, Kathmandu
Pratima Shrestha :			98031-54892	prati_ma@hotmail.com-		Dilibazar-32, Kathmandu
Punya Prasad Acharya :		442-3592	.		.				Maitidevi-33, Kathmandu.

Rabindra Bajracharya :	441-8885; 	9841-350995	rabindra_bajra@yahoo.com-	Thapathali, PoBox 1055, Kathmandu	
Rabindra Roy						royr8@hotmail.com
Razen Manandhar :	552-3286	9841-611715	razeno@gmail.com-		PO Box 3447, Kathmandu; Near Shantibihar, Guxhingal-2, Lalitpur [UEA Delegito;membro de Pasporta Servo, prezidanto de NEspA]
Rekha KC :		477-0050	.						Nepal Rashtra Bank, Baluwatar, POBox 73; Dillibazar, Kathmandu
Rustam Baniya :				98510-26457	rustambaniya@hotmail.com					[kasisto de NEspA]

Sadhana KC		449-2558	.		.				Old Baneshwor, Kathmandu	
Santosh Karki : 			.		.				PO Box 126, Itahari, Sunsari
Saurab Rijal :		424-0950	.		.				Dilibazar, Kathmandu	
Shakuntala Dhakal :	212-0203	.		buvusha11@yahoo.com-		Rastriya Banijya Bank, Singhdurbar, Ktm/ Surunga 8, Jhapa	
Shree Prasad Shrestha :	435-0887	.		espdomo@wlink.com.np-		262 Balajutar-16, Kathmandu [UEA Delegito]
Shree Prasad Pokhrel:		.			shree_pokharel@yahoo.com	PO Box 126, Itahari, Sunsari
Shrijana Joshi	: 	447-0178	.		.				.
Shrijana Maharjan : 	435-4267	.		.				.
Shrijana Sharma						kreanto_sharma@hotmail.com- 	New Baneshwor, Kathmandu -
Sita Ghimire (Arayal) :	4497929		9841-392799	ghimire_449@yahoo.com, aryalsitaz@yahoo.com -  P.o.B 1055.Lakhechaur Marg -10, Kathmandu
Situ Manandhar :  			.		c2_mandr@hotmail.com
Suchitra Shrestha: 	422-8672
Sujan Acharya :		4423592		.						Maitidevi -33, Kathmandu	
Sujan Shyam Lama :	4351067		.		sujanlama2003@hotmail.com-	Mheyti, Samakoshi, Kathmandu	
Sunaina Suwal :		.		98510-41627	sunainasuwal@hotmail.com-	Samakhusi, Kathmandu	
Suraj Dhakal : 		.		.						PO Box 126, Itahari, Sunsari
Suraiya Suwal : 	.		98510-41627	suraiya_suwal@hotmail.com, suraiyasuwal@hotmail.com,
Surendra Shah : 	443-7803	.		surendra_shah@hotmail.com
Surita Karki :		.		.		surita_1@hotmail.com, surita1@hotmail.com -	Ghattekulo-32, Kathmandu	
Suzata Tandukar :	4244219		.		suzata768@hotmail.com -		khasibazar, Kathmandu

Tulasi Upreti: 				.		.				PO Box 126, Itahari, Sunsari
Tulasi Charan Chhuju :			9841-581694					Nagadesh, Bhaktapur
Yuvraj Kafle :		4354728;4371581	.		y_kafle@htomail.com-		PO Box 5690, Dhapasi, Kathmandu

=
abhagbati@hotmail.com,
amikoamiko321@hotmail.com,
aryalsitaz@yahoo.com,
goethe90@hotmail.com, 
ghimire_449@yahoo.com,
guru2shrijana@yahoo.com,
kiran_bro@hotmail.com, 
mayasujcha@yahoo.com,
monnrip@hotmail.com, 
nespaakash@yahoo.com,
puramanto@yahoo.com
smrit_ramesh@yahoo.com, 
suzata768@hotmail.com
aryalsitaz@yahoo.com,
swprbatt@hotmail.com, 

Noto: Ne cxiuj parolas Espernaton. Mi trovis ilin el diversaj E-dokumentoj. Bv kontakti ilin aux skribi al ili rete kaj kuragxigu ilin uzi la internacian lingvon. 
Preparita de S-ro Razen Manandhar (www.razeno.net) 2007-06-01